5 Şubat 2014 Çarşamba

Mobil Perde


Arkadaşlar merhaba,
Bugün sizlere yeni bir oluşumdan bahsetmek istiyorum,
bizim gibi neredeyse tüm ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayanlar için çok faydalı bir site keşfettim.Hepimiz ev döşerken perde ihtiyacımızı tüm mağazaları gezerek hem kumaş hem model açısından en beğendiğimiz olana kadar vaktimizi ve enerjimizi harcayarak buluyoruz.
Ama artık perde ve ev dekorasyonu seçiminde uzun zaman harcayan biz kadınlar için Mobil Perde sistemiyle geleneksel perde satış sisteminin aksine, mağaza mağaza dolaşıp yorulmak yerine, dünyanın önde gelen perde markalarına ait 3 binden fazla ürünü zevkli sunumu ve profesyonel ekibiyle ayağımıza geliyor. Deneyimli sunum ekibi ile perdenin kumaşından rengine ve modeline kadar bir çok konuda müşterilerine yardımcı oluyorlar böylece yüzlerce kartela arasından yapılan perde seçiminin çok daha kısa bir sürede sonlanarak,  siparişler veriliyor ve üretim başlıyor 0 850 277 87 87 çağrı merkezini aramamız ile İstanbul’un çeşitli yerlerinde bulunan en yakın Mobil Perde aracı bize yönlendiriliyor, elemanlar evde temizliğe çok dikkat ediyorlar. Kurumsal kuralları gereği tuvaletinizi kullanmaları veya bir şeyler ikram ederseniz de kabul etmeleri yasak. Sadece işlerini yapıyorlar


Bunun dışında Mobil Perde’nin bence en önemli özelliği sosyal sorumluluk projesi olan 
doğaya faydalı olması adına TEMA ile anlaşıp her müşteri için bir fidan dikiyor olması.Bu sistem çok başarılı olacağa benziyor, insan hayatını kolaylaştıran bu tür oluşumların artması dileklerimle..

sevgiler

4 yorum:

 1. çok iyiymiş ya!
  fidan olayı yeter ;)

  yalnız bu bannera bi çare bulman taraftarıyım çok büyük :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. aynı fikirdeyim fidan fikri çok mantıklı!

   banner konusunda haklısın ben o işle biraz ilgileneyim:))

   Sil
 2. İstanbul'da mı sadece :/ odama perdeye ihtiyacım vardı aslında...
  ama buralarda perdeci bile olmayabilir tabi o kadar ibtidai bir ülke :/

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. evet şimdi sadece İstanbul içi hizmet veriyorlar,
   yok canım vardır bir perdeci mutlaka yoksa geldiğinde al Türkiye'den götür :))

   Sil

güzel insanlardan güzel sözler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...