28 Eylül 2009 Pazartesi

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin huzur yuvası

İbrahim-Demet Kutluay çiftinin ıkı çocukları ile birlikte oturdukları leventteki 4katlı evleri instyle dergisi ekim sayısında yer aldı.. dekorasyonunu demet kutluay yapmış, evi için cennetimiz,huzur kalemiz diyor.. maşallah diyelim!!
ne yalan söyleyeyim ilk duyduğumda uzun sürmez diye düşünmüştüm yanılttılar beni.
siz ne düşünüyorsunuz,yakışıyorlarmı sizce??

8 yorum:

 1. Evleri cidden güzelmiş. Ben ce çok yakışıyorlar. Maşallah diyorum bende:)

  YanıtlaSil
 2. aynen cnm! az da olsa ünlülerden uzun süren evlilikler görmek güzel..

  YanıtlaSil
 3. yakisip yakismadiklarini bilemem - onlar yakistirmislarda - ben burda huzur bulamazdim - fazla düzenli - yasiyorlar mi burda gercekten :O

  YanıtlaSil
 4. bence çok sevimsizler! evleri de öyle soğuk buz gibi bir ev.. sevmiyorum ben bu çifti ya.. demetin o ev hanımı rolunu oynaması beni gıcık ediyo. yani insanın içinden ya kızım sen 10 sene once neydın demek geliyo..victoria beckham 'ı idol alıyor sanırım...

  YanıtlaSil
 5. Onların yaşamında gözüm yok ki nazarım değsin.

  İbrahim Kutluay'ın bakışlarındaki samimiyeti doğallığı insan algılayabiliyor. Ancak Demetin bakışları bana sahte geliyor. Şu kapısının önündeki duruşu bile faul. Sen sahnede değil kendi evinin önündesin.Biraz samimi olsa bir eliyle bahçe kapısını diğer eliyle çocuğunun elini tutsa... daha iyi olurdu.

  Evde beyaz hakim ancak yerle örtüşmemiş. Yerler çok kahverengi kalmış

  Bence böyle....

  <:))

  YanıtlaSil
 6. ev gerçekten çok güzel, düzen hastası bi insan olarak düzenli görünüm beni hiç rahatsız etmedi :) ama eminim 2 çocuklu bi ev normalde bu denli düzenli olamaz, etrafta oyuncaklar, koltukta biberonlar vardır :) ama benim de evime çekim için gelseler toplanmamış bir yatak ya da yerlerde dergilerle karşılamam.. bi de çekilen fotoğraf eski bi modelin bi dergiye verdiği bi poz, dolayısıyla eşi çekmiş gibi değil tabi.. poz vermiş kadın, güzel de vermiş :)

  YanıtlaSil
 7. ayçi: özel olarak toplatmışlardır heralde çok düzenli haklısın..

  s. : elektrik olayı heralde çok sevenlerde var hıc sevmeyenlerde.. ben hala kararsızım!

  mayri: haklısın, bencede yerler çok koyu kalmış.. ibrahim kutluay yorumuna da katılıyorum, samimi olduğu belli..

  ella: :))

  sandıktan ciciler: herkesin kendı düzeni cnm tabı,çekim olacagı ıcın böyledir belkı de demet kutluayda duzen hastasıdır bılemeyız..

  YanıtlaSil

güzel insanlardan güzel sözler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...