27 Nisan 2011 Çarşamba

rolexrolex saatin çok seveni de var hiç sevmeyeni de.. ben seviyorum ama alıp takmak konusunda kararsızım sahte oldugunu dusunen cok olacaktır ve tabıkı o kadar para vermeye degermı bılmıyorum.. sız ne dusunuyorsunuz?


sevgiler..görseller: google

7 yorum:

 1. Rolex'in klasik bir çizgisi var ben Calvin Klein'ı daha çok beğeniyorum.

  YanıtlaSil
 2. sahte olduğunun düşünülmesinin ne önemi var? kendiniz için alın bence saati..

  YanıtlaSil
 3. taban fiyatı 8bin...tavan fiyatın sınırı yok...ortalama bişi almaya kalksan 15-20 bin...saate o kadar para vermek bence gereksizin ötesinin ötesi...
  haa milletvekilisindir, üst düzey insanlarla dialog halındesindir , önemli bir şirketin yönetim kurulundasındır gövde gösterisi mahiyetinde...elbette olmazsa olmaz...
  gayrısı yalan...

  YanıtlaSil
 4. cute blog and pics:)
  www.thebrunetteworld.com
  xxx

  YanıtlaSil
 5. i love the leather ones so classy and feminine!!! =D if you want take a look at my blog...i'd really appreciate it!
  http://theshopaholicnextdoor.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 6. sizi tanımayanlar sahte sanabilir ama tanıdıklarınız zannetmiyorum. arkadaslarımdan cok takan var, özellikle saat seviyorsanız paranz da varsa bu işin top noktası. benim için de fazla klasik bir de en son lise de saat takmıstım:) o yuzden benim gibi biri alsa anlamsız olur ama siz saat seviyorsunuz belli ki bence alın, bir ömür severek takarsınz sonrada cocuğunuza bırakırsınız(calvin kleinı bırakmak pek mumkun değil;)

  YanıtlaSil
 7. bence de kimseyi düşünmeden istiyorsanız alın ve takınd erim ;)

  ama şunu da belirteyim gerçekten çok ciddi bir sahte piyasası var, hatta ben de Çin'den almıştım çok komik bir fiyata, takmıyorum ama gördükçe gülüyorum =)

  YanıtlaSil

güzel insanlardan güzel sözler

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...